Halı Yıkama

Hızlı İletişim

Bize Arayın

SERVİSLERİMİZ

Halı Yıkama

Halı ve Kilimleriniz için profesyonel ve titiz bir şekilde halı yıkama temizleme hizmetleri sunuyoruz. Çevre dostu insan sağlığına zararsız ve toksik içermeyen temizleme solüsyonları kullanıyoruz.

Servislerimiz ile halı yıkama atölyemize getirilen halılarınızı öncelikle türüne ve rengine göre ayırıp tür ve rengine uygun solüsyonlar ile yıkıyoruz.

Halılar evlerimizin vazgeçilmez birer parçasıdır ve hayatımızda önemli bir yer alırlar bunun için temizliği ve bakımı oldukça önemlidir.

Bizler bu değerlere önem vererek halılarınızı en iyi şekilde temizliğini sağlayıp halı yıkaması yapıyoruz. Halılarımızın temizliği evimizdeki hijyen açısından oldukça büyük bir yeri vardır bunun bilinci ile çalışıyoruz.

Etrafımızda halı yıkama firmaları oldukça çok ama işinin ciddiyetini kavramış ve bu titizlik ile çalışan firma sayısı oldukça azdır. 

Halı yıkama Teknikleri çok olsa ‘da sizler için en iyisini seçip ve bunun yanında temizlik esnasında kullanılan solüsyonlarında seçimleri oldukça önemlidir.

Halı Yıkama için Hizmet verdiğimiz bölgeler içerisinde Çayırova Halı Yıkama, Darıca Halı Yıkama ve Gebze Halı Yıkama ile sınırlıdır.

Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Halılarımızı yıkarken En Çok Dikkat edilmesi gereken hususlar içerisinde halımızın cinsi ve rengi yer alır. 

Halılarınızı yıkarken bu doğrultuda ayırıp cinsine ve rengine göre solüsyonlar ile yıkama yapıyoruz. Halı yıkama işleminde halılarınızdaki lekelere dikkat edip en iyi şekilde temizliğini sağlıyoruz.

Halı Yıkama İşlemlerimiz

Halıdaki çay lekelerinin Giderilmesi
Halıdaki Kir ve Tozun Temizlenmesi
Renkli Halıların Temizliği
Beyaz Halıların Temizliği
Halı Yıkarken Deterjan Seçimi
Halıların Yıpranmaması için işlemler
Yıkama Sonrası Kurutma
Paketleme İşlemi