Koltuk Yıkama

Hızlı İletişim

Bize Arayın

SERVİSLERİMİZ

Koltuk Yıkama İşlemleri

Evde Koltuklarımızı oldukça sık kullanırız ve temizliğine çok özen gösteririz bu doğrultuda saray koltuk yıkama olarak ev hanımlarının en büyük yardımcısı olmaya ve bu hizmeti vermeye karar verdik. 

İnsanların en çok kullandığı eşyalar içerisinde yer alır Koltuklar ve sık sık kirlenir ve bazı kazalarada maruz kalırlar. Koltuk Yıkama evde oldukça zor ve zahmetli bir iştir özellikle çalışan kadınların burada imdadına yetişmek ve onları bu zahmetten kurtarmak için Koltuk yıkama işlemlerini yapıyoruz. 

Koltuk yıkama için evde kullandığımız çeşitli deterjanlar ve kirlerin çıkması için kullandığımız bezler koltuklarımıza oldukça çok zarar vermektedir bunun yanında harcadığımız efor ve istediğimiz sonucu alamıyoruz buda bizleri oldukça mutsuz ediyor ve bunun yanında koltuklarımız ömürlerini daha çabuk tüketip yıpranıyor. 

Burada Devreye biz giriyoruz ve Koltuk Yıkama işlemini hem koltuklarınıza zarar vermeden hemde istediğiniz neticeye varma garantisi ile detaylı bir şekilde yapıyoruz.

Koltuk Yıkama için Hizmet verdiğimiz bölgeler içerisinde Çayırova Koltuk YıkamaDarıca Koltuk Yıkama ve Gebze Koltuk Yıkama ile sınırlıdır.

Koltuk Yıkarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuklarımız, Köşe Takımlarımız vazgeçilmezlerimiz evimizde dinlenme alanlarımızdırlar buda onların hijyen olması için büyük nedenlerdendir. Koltuk yıkama işlemi yaparken seçtiğimiz yöntemlere çok dikkat etmeliyiz bu yöntemler koltuklarımızın deforme olma olasılığı ve kullandığımız kimyasallarında koltuk mobilyasına ve kumaşına oldukça zarar verebilmektedir. Koltuğumuzu yıkarken yıkama talimatlarına uymamız oldukça önem arz etmektedir. Eğer bu talimat yok ise profesyonel destek almanız önemlidir. 

Evde Koltuk yıkama işlemini kendimiz yaparsak kullandığımız yöntemlerle hem kumaşına hemde mobilyasına vereceğimiz zarar alacağımız profesyonel destekten daha çok olacaktır bunun bilincinde olmalıyız.  Sultan Halı Yıkama Koltuk Yıkama firmamız içinde görev alan uzman ekip arkadaşlarımız anti-bakteriyel ve organik koltuk yıkama şampuanları kullanmakta ve bu şampuan oranlarını koltuklarınızın hassasiyetine göre ayarlamaktadırlar. Halı yıkama işleminde önce şampuanlama sonrası yıkama ve vakumlama ile koltuğunuzdaki tüm kiri çekip Koltuklarınızın ilk günkü gibi temiz ve hijyenik olmasını sağlarız.

Koltuk yıkama yaparken eviniz içerisinde kuru köpük ile yaparız eviniz ıslanmaz. Gözünüzün önünde siz memnun kalana kadar Koltuklarınızı yıkıyor ve ilk günkü haline getiriyoruz. Koltuklarınız Yıkandıktan 5 ile 6 saat arasında kuruma işlemi son bulur ve gönül rahatlığı ile oturabilirsiniz.

Evimizin en şık ve en kullanışlı eşyalarıdır koltuklarımız televizyon izlerken misafirlerimizi ağırlarken hep göz önünde olurlar bir fincan kahve alıp içtiğimiz ve kitap okuduğumuz yerdir ve buranın önemini sizler kadar iyi biliyor ve bu doğrultuda temizliğine ve hijyenine önem göstererek Evde Koltuk yıkama işlemlerini yapıyoruz.

Evde Koltuk Yıkama Makinesi ile hızlı ve hijyenik bir şekilde koltuklarınız temizliyoruz. Evde Koltuk Yıkama Fiyatı için bizi arayınız.