Stor Perde Yıkama

Hızlı İletişim

Bize Arayın

SERVİSLERİMİZ

Stor Perde Yıkama Hizmetlerimiz

Ne kadar evimizi iş yerimizi temiz tutsakta hızlı bir şekilde kir ve toz tutan stor perdelerimizi bir profesyonele yıkatmalısınız saray halı yıkama olarak bu hizmetide siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Daha aldığımız andan itibaren hızlı bir şekilde kir ve toz tutan zebra ve stor perdelerimizi banyoda yıkamaya çalışırız buda mekanizmaların hızlı bir şekilde bozulmasına olanak sağlar işte burada devreye biz giriyoruz. Aldığımız stor yada zebra perdeleri evde yıkadığımızda çabuk bozulur kullanılamaz hale gelir bunun önüne geçmek için stor ve zebra perdelerinizi profesyonel firmalara yıkatarak bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.

Saray halı yıkama olarak evinizden stor perde ve zebra perdelerinizi alıyoruz. Mekanizma üzerindeki kir ve tozu temizledikten sonra perdeleriniz kaliteli şampuanlar ve leke çıkarıcılar ile kir ve lekelerin çözülmesini sağlıyor sonra yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kurutulma işlemi ardından paketlenerek evinize teslim ediyoruz.

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Evimizin toz alan kısımlarıdır pencerelerimiz pencerelerimize taktığımız stor ve zebra perdeler hızlı bir şekilde kirlenir ve bu perdeler yıkanırken dikkat edilmesi gereken çok fazla husus vardır. Stor perdelerinizi yıkarken yıpranmaması için kullanılan deterjana dikkat edilmesi gerektiği kadar mekanizma kısmınada aynı özen gösterilmelidir. 

Özel Stor ve Zebra perde yıkama deterjanları ile firmamızda en iyi şekilde Stor ve Zebra perdelerinizi yıkıyoruz. 

Önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu bildirmek isterim bunun için Zebra ve Stor perdeleriniz büyük bir titizlik ile yıkanmaktadır.

Stor Perde Yıkama Fiyatları

Stor Perde Yıkama Teknikleri

Özel Deterjanlar Kullanıyoruz
Profesyonel Makineleri Tercih Ediyoruz
Özenli ve Dikkatli Bir Şekilde Hizmet Veriyoruz
Stor Perde Yıkama