Yorgan Yıkama

Hızlı İletişim

Bize Arayın

SERVİSLERİMİZ

Yorgan Yıkama Hizmetimiz

Saray Yorgan yıkama hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yorganlarınızı, battaniyelerinizi, pikelerinizi steril bir ortamda kaliteli deterjanlar ile yıkama hizmeti veriyoruz. 

Yorganlarınızı çeşitlerine göre ayırıyoruz öncelikle. Hem çalışan hemde ev kadınlarının zamanını alan ve bir o kadarda yıkaması kadar kurutması sorun olan yorganlarınızı evden alıp yorgan yıkama hizmeti veriyoruz.

Yorgan Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yıkaması ve kurutması zor olan yorganlarınızı evinizden alıp en kısa zaman ve en iyi şekilde yıkayarak evinize teslim ediyoruz. Yorgan yıkama esnasında en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biri kullanılan deterjandır. Firmamız bu konuda oldukça hassas davranmaktadır. Yıkama sonrası kurutma işleminide en hızlı ve iyi şekilde yapıp sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Yorgan Yıkama Fiyatları

Yorgan yıkama fiyatı için firmamızın müşteri temsilcisini arayarak yada WhatShapp ile fiyatınızı alıp gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz. Firmamız en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Profesyonel çalışan ekibimiz evinizden aldığı yorganları en iyi şekilde ve en iyi deterjanlar ile yıkama işlemi sağlayıp siz değerli müşterilerimize teslim edecektir.

Halılarınızmı kirlendi? Halılarınızın yıkanması için halı yıkama hizmeti  sunuyoruz en iyi fiyat ve mutlu müşteri mottomuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Yorgan Yıkama için Hizmet verdiğimiz bölgeler içerisinde Çayırova Yorgan YıkamaDarıca Yorgan Yıkama ve Gebze Yorgan Yıkama ile sınırlıdır.

Yorgan Yıkama

Yorganlarınız Nasıl Yıkanır?

Öncelikle Cins ve Özelliğine Göre Ayrılır
Yorganlarınız önce tozlarından ayrıştırılır.
Yorganlarınızdaki Lekeler Belirlenir.
Leke ve Kir Durumuna Göre Deterjan seçimi yapılır.
Bol su ile durulanır.
Kapalı Kurutma Odamızda 12 Saat Kurutulur.
Yorgan Yıkama